sk en de

Hliníkové horizontálne žalúzie

Horizontálne interierové žalúzie sú určené k širokému použitiu ako je napríklad slnečné clony alebo dekorácia interiérov. Regulácia prúdu svetla je prevádzaná naklápaním hliníkových lamiel a pomocou ovládacej tyče. Žalúzie je možné stiahnuť do zväzku a vytiahnuť hore pomocou vyťahovacej šnúry.

Prednosti
Naše žalúzie sú jediným druhom žalúzie s hornou lištou prekrývajúcou rám okna, ktorá umožňuje vyrobiť v tomto prevedení aj atypické žalúzie (oblúky aj šikminy). Celistvý horný profil v sebe ukrýva kvalitné švédske komponenty, čím sa výrazne odlišuje od žalúzií podobného vzhľadu.

Originalita v každom detaile - oblúkové prevedenie horiz. žalúzií Lux
Max. šírka (mm): 2200
Max, výška (mm): 2500
Maximálna plocha: 2,5 m2
Pri výrobe horizontálnych žalúzií používame komponenty švédskeho výrobcu systému Perma. Odolnosť a dlhá životnosť týchto komponentov zaručuje dlhodobú spokojnosť každého užívateľa.

Prevedenie
Lux - štandardná medzisklená alebo interiérová žalúzia. Interiérové prevedenie - ovládanie priesvitnou plastovou voľne visiacou tyčkou alebo tyčkou s boudenom, ktorá sa uchytí na rám okna. Práve pre možnosti fixácie je vhodná aj na okná a dvere.
Max. šírka (mm): 2200
Max, výška (mm): 2500
Maximálna plocha: 2,5 m2
Lamely
Šírka Al lamiel (mm): 16,25
Hrúbka Al lamely (mm): 0,18-0,21

Je úplne prirodzené, že každý má rád dobré a funkčné veci. Máme vášeň pre to čo robíme, drevo sa stalo neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Naša práca pre ľudí nás baví a máme radosť vidieť spokojnosť našich zákazníkov.

Drevene Rolety - Peter Korenačka Peter Korenačka konateľ
hore