sk en de

Posuvné okenice

Posuvné okenice sú zaujímavým a účelným architektonickým prvkom dotvárajúcim fasádu moderného domu. Vysoká flefibilita tvaru, materiálu a farebného prevedenia.

BARBADOS
BARBADOS
GRENADA
GRENADA
BORNEO
BORNEO
TAMIZ
TAMIZ
REUNION
REUNION
JAVA
JAVA
PALAWAN
PALAWAN
BALI
BALI

Veľmi jednoduchá inštalácia dáva posuvným okeniciam širokú škálu uplatnenia. Materiál pre posuvné okenice je drevo /borovica/ alebo hliník, prípadne kombinácia týchto dvoch materiálov. Samozrejme sa môžu kombinovať  ľubovolné materiály panelov. Okenica chráni Vaše bývanie pred priamym slnečným žiarením, prípadne dažďom alebo snehom. Pre užívateľov priestoru vytvára pocit bezpečia a intimity. Lamely sa môžu nakláňať, takže si užívateľ nastaví sklon lamiel, aký mu najviac vyhovuje . Okenica sa môže i uzamknúť, takže chráni priestor aj pred nežiaducimi návštevníkmi. Ovládanie okeníc je manuálne (jednoduchým posunutím do strán), prípadné ovládanie elektropohonom, vypínačom, alebo diaľkovým ovládačom. Konzoly na vedenie okeníc sa odporúča osádzať ešte pred zateplením.

Osadenie fasádnych panelov a stavebnú predprípravu je potrebné konzultovať v projekčnej fáze. Nosné konzoly osadiť pred realizáciou zateplenia

Okenice je možné vyhotoviť v RAL odtieňoch, alebo v ľubovoľnej farebnej lazúre

Je úplne prirodzené, že každý má rád dobré a funkčné veci. Máme vášeň pre to čo robíme, drevo sa stalo neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Naša práca pre ľudí nás baví a máme radosť vidieť spokojnosť našich zákazníkov.

Drevene Rolety - Peter Korenačka Peter Korenačka konateľ
hore