sk en de

O nás

Spoločnosť ESLINGER poskytuje služby v oblasti tieniacej techniky od roku 1992. V začiatkoch to boli opravy drevených roliet. Postupne sa činnosť spoločnosti dopĺňala o montáž nových produktov.

Zúčastňujeme sa pravidelných školení spojených s našou produkciou, čo zaručuje prehľad na trhu spolu s odbornou montážou. Zameriavame sa primárne na vonkajšie drevené rolety, vnútorné drevené žalúzie, bambusové žalúzie, ale aj na posuvné okenice, markízy a screenové rolety.

Samozrejmosťou je oprava roliet a žalúzií, kompletný servis v oblasti poradenstva, montáže a použitia tieniacej techniky. Záručný i pozáručný servis je garantovaný.

Potrebujete poradiť s výberom rolety alebo žalúzie, či iného produktu? Potrebujete sa dozvedieť viac o cene alebo oprave žalúzií a roliet? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať! Na skorú spoluprácu sa teší Korenačka team.

Je úplne prirodzené, že každý má rád dobré a funkčné veci. Máme vášeň pre to čo robíme, drevo sa stalo neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Naša práca pre ľudí nás baví a máme radosť vidieť spokojnosť našich zákazníkov.

Drevene Rolety - Peter Korenačka Peter Korenačka konateľ
hore