sk en de

Bambusové žalúzie

Pre všetky typy okien do interiéru

Bambusové žalúzie, ktoré vám ponúkame, sú prírodnou variantou tienenia. Majú ojedinelý vzhľad, design a skvelé funkčné vlastnosti.

Bambusové žalúzie sa vyrábajú v šírke lamiel 25mm a 50mm. Montáž je vhodná na všetky druhy okien. Hrúbka lamiel 1,5mm a 1,8mm dáva tušiť, že paket zložených lamiel zaberá v okne len nepatrnú časť (skoro o polovicu menej, ako u drevených žalúzií z iného materiálu.

Ovládanie lamiel paličkou a šnúrkou je jednoduché a absolútne neporuchové. Všetky komponenty sú vyberané s maximálnym dôrazom na ich dlhú životnosť a skvelú funkčnosť. Bambusové žalúzie sú extrémne tvrdé a pružné.kompaktné, neprijímajú vlhkosť, a preto sú ako jediný prírodný produkt vhodné pre inštaláciu do kúpeľní, či k bazénom.

Bez problémov vyrábame trojuholníky, lichobežníky aj oblúky. Taktiež je vyriešený model pre strešné okná. Bambus nevsaje bežné moridlá, preto sú lamely farbené špeciálnym patentovo chráneným spôsobom, vrátane vrchného laku s UV filtrom.

Bambusové žalúzie - rozmery

Rozmery lamiel
šírka: 25 a 50 mm
hrúbka: 1,5 a 1,8 mm

Maximálne rozmery
25 mm lamela
šírka - 1800×2000 mm
50 mm lamela
šírka - 2400×3000 mm

Je úplne prirodzené, že každý má rád dobré a funkčné veci. Máme vášeň pre to čo robíme, drevo sa stalo neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Naša práca pre ľudí nás baví a máme radosť vidieť spokojnosť našich zákazníkov.

Drevene Rolety - Peter Korenačka Peter Korenačka konateľ
hore